PX1366, Pipercross Rond luchtfilter, Citroen Saxo, 1.4 (75bhp), 05/1996 -, Lengte 145mm, Binnen diameter 110mm, Hoogte 165mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1366 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Citroen |
| Model | : Saxo |
| Bouwjaar | : 04/1996-10/2003 |
| Past op model | : Saxo |
| Motor | : 1.4 (75bhp) |
| Past op bouwjaar | : 05/1996 - |
| Lengte in mm | : Lengte 145mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 110mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 165mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





