PX1365, Pipercross Rond luchtfilter, Citroen Saxo, 1.1 (54bhp), 05/1996 - 12/1999, Lengte 138mm, Binnen diameter 118mm, Hoogte 162mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1365 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Citroen |
| Model | : Saxo |
| Bouwjaar | : 04/1996-10/2003 |
| Past op model | : Saxo |
| Motor | : 1.1 (54bhp) |
| Past op bouwjaar | : 05/1996 - 12/1999 |
| Lengte in mm | : Lengte 138mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 118mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 162mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





