PX1912, Pipercross Rond luchtfilter, Audi A6 (C7), 1.8 TFSI, 09/2014 -, Lengte 123,5mm, Breedte 156mm, Binnen diameter 78,5mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1912 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C7) |
| Bouwjaar | : 11/2010- |
| Past op model | : A6 (C7) |
| Motor | : 1.8 TFSI |
| Past op bouwjaar | : 09/2014 - |
| Lengte in mm | : Lengte 123,5mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 156mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 78,5mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





