PX1804, Pipercross Rond luchtfilter, Audi A6 (C6), 2.0 TDI (163bhp), 04/2009 -, Lengte 151mm, Breedte 78mm, Hoogte 167mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1804 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 (C6) |
| Motor | : 2.0 TDI (163bhp) |
| Past op bouwjaar | : 04/2009 - |
| Lengte in mm | : Lengte 151mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 78mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 167mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





