PP1443, Pipercross Rechthoekig paneel luchtfilter, Audi A6 (C5), 2.4 30V (165bhp), 02/1997 - 06/2001, Lengte 254mm, Breedte 213mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PP1443 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rechthoekig paneel luchtfilter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 (C5) |
| Motor | : 2.4 30V (165bhp) |
| Past op bouwjaar | : 02/1997 - 06/2001 |
| Lengte in mm | : Lengte 254mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 213mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





