PX1818, Pipercross Unique Panel filter, Audi A3 Mk2, 1.2 TSI, 12/2009 -, Lengte 136mm, Breedte 68mm, Hoogte 221mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1818 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Unique Panel filter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Past op model | : A3 Mk2 |
| Motor | : 1.2 TSI |
| Past op bouwjaar | : 12/2009 - |
| Lengte in mm | : Lengte 136mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 68mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 221mm |
| Prijs incl. BTW | : 69,26 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




