PX1819, Pipercross Unique Panel filter, Audi A1, 1.4 TSI (122bhp), 08/2010 -, Engine Code CAXA/CNVA, Lengte 157mm, Breedte 74mm, Hoogte 170mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1819 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Unique Panel filter |
| Merk | : Audi |
| Model | : A1 (8X) |
| Bouwjaar | : 08/2010- |
| Past op model | : A1 |
| Motor | : 1.4 TSI (122bhp) |
| Past op bouwjaar | : 08/2010 - |
| Opmerkingen | : Engine Code CAXA/CNVA |
| Lengte in mm | : Lengte 157mm |
| Breedte in mm: | : Breedte 74mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 170mm |
| Prijs incl. BTW | : 85,88 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




