PX1921, Pipercross Rond luchtfilter, Audi S/RS A6 (C7), 4.0 TFSI RS6, 06/2013 -, Breedte 156mm, Binnen diameter 100mm, Hoogte 188mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1921 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS6 (C7) |
| Bouwjaar | : 01/2013- |
| Past op model | : A6 (C7) |
| Motor | : 4.0 TFSI RS6 |
| Past op bouwjaar | : 06/2013 - |
| Breedte in mm: | : Breedte 156mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 100mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 188mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





