PX1635, Pipercross Ovaal luchtfilter, Alfa Romeo Spider (939), 2.4 JTDM 20v, 03/2007 -, Lengte 195mm, Binnen diameter 122mm, Hoogte 246mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1635 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Ovaal luchtfilter |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Spider (939) |
| Bouwjaar | : 11/2006- |
| Past op model | : Spider (939) |
| Motor | : 2.4 JTDM 20v |
| Past op bouwjaar | : 03/2007 - |
| Lengte in mm | : Lengte 195mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 122mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 246mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




