PX1403, Pipercross Rond luchtfilter, Alfa Romeo Spider (916), 2.0 JTS, 04/2003 - 12/2004, Lengte 145mm, Binnen diameter 88mm, Hoogte 250mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1403 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Spider (916) |
| Bouwjaar | : 06/1995- |
| Past op model | : Spider (916) |
| Motor | : 2.0 JTS |
| Past op bouwjaar | : 04/2003 - 12/2004 |
| Lengte in mm | : Lengte 145mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 88mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 250mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




