PX1868, Pipercross Rond luchtfilter, Alfa Romeo Giulietta, 1.4 TB 16v (105bhp), 05/2012 -, Lengte 146mm, Binnen diameter 89mm, Hoogte 240mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1868 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Giulietta (940) |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : Giulietta |
| Motor | : 1.4 TB 16v (105bhp) |
| Past op bouwjaar | : 05/2012 - |
| Lengte in mm | : Lengte 146mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 89mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 240mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




