PX1778, Pipercross Rond luchtfilter, Alfa Romeo GTV, 3.0 24v, 08/2000 - 06/2003, Lengte 149mm, Binnen diameter 103mm, Hoogte 282mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1778 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : GTV (916) |
| Bouwjaar | : 06/1995- |
| Past op model | : GTV |
| Motor | : 3.0 24v |
| Past op bouwjaar | : 08/2000 - 06/2003 |
| Lengte in mm | : Lengte 149mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 103mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 282mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |




