SSXAU619, Audi S/RS S3 2.0 TFSI quattro Saloon 8V 2013- Milltek, Additional parts, Optional Road+ Centre Silencer to Replace either MSAU618 or 618REP (Louder than MSAU618) , 3 inch, 76,2mm
Product specificaties:
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8V) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : S3 |
| Past op motorvariant | : 2.0 TFSI quattro Saloon 8V |
| Past op bouwjaar | : 2013- |
| Artikel nummer | : SSXAU619 |
| Fabrikant | : Milltek |
| Product omschrijving | : Additional parts |
| Product omschrijving 2 | : Optional Road+ Centre Silencer to Replace either MSAU618 or 618REP (Louder than MSAU618) |
| TIP STYLE | : |
| PIPE DIAMETER (MM) | : 76,2mm |
| PIPE DIAMETER (INCHES) | : 3 inch |
| EC-APPROVED? | : Zonder E-keur |
| RACE SYSTEM | : |
| VALVESONIC | : |
| Prijs inl. BTW | : 428,19 |
| Indicatie levertijd | : 10-15 werkdagen |
1





