IX MILA04120, Mitsubishi Lancer EVO VII (CT9A) EVO VII (280PK) 2001-2003, Inoxcar Rear silencer 1X120X80mm Stainless steel, With E.E.C. homologation
Product specificaties:
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO VII (CT9A) |
| Bouwjaar | : 03/2001-12/2002 |
| Artikelnummer | : IX MILA04120 |
| Fabrikant | : Inoxcar |
| Past op model | : Lancer EVO VII (CT9A) |
| Past op uitvoering | : EVO VII (280PK) 2001-2003 |
| Productomschrijving | : Rear silencer 1X120X80mm |
| Materiaal | : Stainless steel |
| Keurmerk | : With E.E.C. homologation |
| Prijs incl. BTW | : 608 |
1





