31036-1, H&R Cup kit, Verlaging vooras 50mm / achteras 40mm, Seat Cordoba/Cupra, Typ 6K, 6K/C, nur/only 1.8L Turbo, bis/up to 132 kW, bouwjaar 10/1999-
Product specificaties:
| Artikel nummer | : 31036-1 |
| Fabrikant | : H&R |
| Productomschrijving | : Cup kit |
| Verlaging vooras/achteras in mm | : Verlaging vooras 50mm / achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba II (6K) |
| Bouwjaar | : 08/1999-10/2002 |
| Past op model | : Cordoba/Cupra |
| Past op type | : Typ 6K, 6K/C, nur/only 1.8L Turbo, bis/up to 132 kW |
| Past op bouwjaar | : bouwjaar 10/1999- |
| Set bestaat uit | : 4 schokdempers en veren |
| Prijs incl. BTW | : 514,18 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





