31013-2, H&R Cup kit, Verlaging vooras 50-55mm / achteras 40mm, Seat Cordoba, Typ 6K,6K/C, except Modelle Diesel and Cupra, bouwjaar 93-
Product specificaties:
| Artikel nummer | : 31013-2 |
| Fabrikant | : H&R |
| Productomschrijving | : Cup kit |
| Verlaging vooras/achteras in mm | : Verlaging vooras 50-55mm / achteras 40mm |
| Merk | : Seat |
| Model | : Cordoba II (6K) |
| Bouwjaar | : 08/1999-10/2002 |
| Past op model | : Cordoba |
| Past op type | : Typ 6K,6K/C, except Modelle Diesel and Cupra |
| Past op bouwjaar | : bouwjaar 93- |
| Set bestaat uit | : 4 schokdempers en veren |
| Prijs incl. BTW | : 514,18 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





