GRP960160, Green vervangingsluchtfilter paneel, Citroen, C4 I, 2.0 i 16V Automatic, 140 pk, 2004-
Product specificaties:
| D1/L1mm | : Lengte 243mm |
| D3/L3mm | : Breedte 182mm |
| Hmm | : Hoogte 25mm |
| Artikel nummer | : GRP960160 |
| Product omschrijving | : Green vervangingsluchtfilter paneel |
| Merk | : Citroen |
| model | : C4 (L) |
| bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : C4 I |
| Past op motoruitvoering | : 2.0 i 16V Automatic |
| Vermogen in pk | : 140 pk |
| Vermogen in KW | : 105 |
| Motorcode | : Motorcode EW10A |
| Past op bouwjaar | : 2004- |
| Prijs incl. BTW | : 80,67 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |





