XAU-760-B4-Red, 4-delige set, Audi, 90 2.3 5E 20V QUATTRO, 89 / 89Q / 8A, Motor code: 7A 2309CC 125KW, 03/89-08/89, Goodridge metaal omvlochten remleidingen set
Product specificaties:
| Artikelnummer : | : XAU-760-B4-Red |
| Merk | : Audi |
| Model | : 90 (89) |
| Bouwjaar | : 04/1987-09/1991 |
| Past op type | : 90 2.3 5E 20V QUATTRO |
| Opmerking | : 89 / 89Q / 8A |
| Motor : | : Motor code: 7A 2309CC 125KW |
| Past op bouwjaar | : 03/89-08/89 |
| Product omschrijving | : Goodridge metaal omvlochten remleidingen set |
| Kleur | : Transparant Blue |
| Aantal slangen | : 4-delige set |
| Prijs incl. BTW | : 93,44 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 werkdagen |





