MB033003-348, Mercedes C-Klasse 205 Limousine/ T-Modell 1.6l 115kW, Einddemper rechts/links met Y-Verbindingsbuis - 2x115x85mm Type 32 rechts/links 70/ 2x55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W205) |
| Bouwjaar | : 12/2013- |
| Artikelnummer | : MB033003-348 |
| Past op model | : Mercedes C-Klasse 205 Limousine/ T-Modell |
| Motor inhoud | : 1.6l 115kW |
| Buisdiameter | : 70/ 2x55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links met Y-Verbindingsbuis - 2x115x85mm Type 32 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x115x85 Typ 32 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal - Unsere Endrohre sind alle glanzend silber, sie sind per Hand auf Hochglanz polier |
| Prijs incl. BTW | : 1576,05 |
1





