MB032093-126, Mercedes C-Klasse 4-Zylinder Coupe C204 1.8l 115/150kW, Einddemper rechts/links inkl. Y-Verbindingsbuis - 2x70mm Type 16 rechts/links 63,5mm/ 2x55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Artikelnummer | : MB032093-126 |
| Past op model | : Mercedes C-Klasse 4-Zylinder Coupe C204 |
| Motor inhoud | : 1.8l 115/150kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm/ 2x55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links inkl. Y-Verbindingsbuis - 2x70mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x70 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1184,58 |
1





