MB032013-351, Mercedes C-Klasse 6 Zylinder - W204/S204 2.5l 150kW 3.0l 170kW 3.0l D 165kW, Einddemper rechts/links - 140x90mm Type 32 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Artikelnummer | : MB032013-351 |
| Past op model | : Mercedes C-Klasse 6 Zylinder - W204/S204 |
| Motor inhoud | : 2.5l 150kW 3.0l 170kW 3.0l D 165kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 140x90mm Type 32 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 140x90 Typ 32 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1037,14 |
1





