MA220005-461, Mazda CX5 Benzin - KE/ GH 2.0l 118/121kW 2.5l 141kW 2.2l D 110/129kW, Einddemper quer rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : CX-5 |
| Bouwjaar | : 11/2011- |
| Artikelnummer | : MA220005-461 |
| Past op model | : Mazda CX5 Benzin - KE/ GH |
| Motor inhoud | : 2.0l 118/121kW 2.5l 141kW 2.2l D 110/129kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper quer rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Frontantrieb & 4x4 |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





