MA191013-071, Mazda 6 Typ GH Benzin 2.0l 108/114kW 2.5l 125kW, Einddemper rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links 55mm/ 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 6 (GH) |
| Bouwjaar | : 02/2008-12/2012 |
| Artikelnummer | : MA191013-071 |
| Past op model | : Mazda 6 Typ GH Benzin |
| Motor inhoud | : 2.0l 108/114kW 2.5l 125kW |
| Buisdiameter | : 55mm/ 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 833,79 |
1





