MA190033-347, Mazda 6 GG/GY nicht Facelift 2.0l DI 89/100/105kW, Einddemper rechts/links met Y-Verbindingsbuis - 115x85mm Type 32 rechts/links 55mm/ 2x 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, TUV Teilegutachten (eintragungsfrei)
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 6 (GG/GY) |
| Bouwjaar | : 05/2002-01/2008 |
| Artikelnummer | : MA190033-347 |
| Past op model | : Mazda 6 GG/GY nicht Facelift |
| Motor inhoud | : 2.0l DI 89/100/105kW |
| Buisdiameter | : 55mm/ 2x 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links met Y-Verbindingsbuis - 115x85mm Type 32 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 32 |
| Keuring | : TUV Teilegutachten (eintragungsfrei) |
| Opmerking 1 | : Fur Modelle mit original nur rechten Schalldampfer |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





