MA190014-070, Mazda 6 Facelift 2.0l 104kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 2x80mm Type 13 rechts/links 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 6 (GG/GY) |
| Bouwjaar | : 05/2002-01/2008 |
| Artikelnummer | : MA190014-070 |
| Past op model | : Mazda 6 Facelift |
| Motor inhoud | : 2.0l 104kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 2x80mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 13 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 762,6 |
1





