MA181005-129, Mazda 5 - CW 1.8l 85kW 2.0l 106/110kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x80mm Type 16 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 5 (CW) |
| Bouwjaar | : 09/2010- |
| Artikelnummer | : MA181005-129 |
| Past op model | : Mazda 5 - CW |
| Motor inhoud | : 1.8l 85kW 2.0l 106/110kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x80mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x80 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 706,68 |
1





