MA021015-071, Mazda 323F/323C Typ BA 1.3l 54kW 1.5l 65kW 1.6l 70/72kW 1.8l 84kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspfl
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 323 (BA) |
| Bouwjaar | : 08/1994-08/1998 |
| Artikelnummer | : MA021015-071 |
| Past op model | : Mazda 323F/323C Typ BA |
| Motor inhoud | : 1.3l 54kW 1.5l 65kW 1.6l 70/72kW 1.8l 84kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x90mm Type 13 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspfl |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 650,76 |
1





