MA170001-071, Mazda 3 - BK 1.4l 62kW 1.6l 77kW 2.0l 110kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 3 (BK) |
| Bouwjaar | : 10/2003-04/2009 |
| Artikelnummer | : MA170001-071 |
| Past op model | : Mazda 3 - BK |
| Motor inhoud | : 1.4l 62kW 1.6l 77kW 2.0l 110kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





