MA210001-367, Mazda 2 DY 1.2l 55kW 1.4l 59kW, Einddemper met eindstuk 115x85mm Type 33 45mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Mazda |
| Model | : 2 (DY) |
| Bouwjaar | : 04/2003-06/2007 |
| Artikelnummer | : MA210001-367 |
| Past op model | : Mazda 2 DY |
| Motor inhoud | : 1.2l 55kW 1.4l 59kW |
| Buisdiameter | : 45mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 115x85mm Type 33 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 33 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





