LE032051-367, Lexus LS 430 4.3l 207kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Zonder goedkeuring
Product specificaties:
| Merk | : Lexus |
| Model | : LS430 (F1/F2/F3) |
| Bouwjaar | : 04/1990- |
| Artikelnummer | : LE032051-367 |
| Past op model | : Lexus LS 430 |
| Motor inhoud | : 4.3l 207kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 33 |
| Keuring | : Zonder goedkeuring |
| Opmerking 1 | : ohne Gutachten |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 833,79 |
1





