LE011064-148, Lexus IS C 250 2.5l 153kW, Einddemper dubbele buis rechts/links - 2x76mm Type 17 rechts/links 63,5/ 2x55 Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Lexus |
| Model | : IS 250 (XE2A) |
| Bouwjaar | : 11/2005- |
| Artikelnummer | : LE011064-148 |
| Past op model | : Lexus IS C 250 |
| Motor inhoud | : 2.5l 153kW |
| Buisdiameter | : 63,5/ 2x55 Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper dubbele buis rechts/links - 2x76mm Type 17 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden! |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 808,36 |
1





