LR012005-348, Range Rover III - LM 4.3l V8 210kW, final silencer exit right/left - 2x115x85mm Typee 32 right/left 60mm Buisdiameter Geheel RVS, ECE-certification
Product specificaties:
| Merk | : Landrover |
| Model | : Range Rover (LM) |
| Bouwjaar | : 03/2002- |
| Artikelnummer | : LR012005-348 |
| Past op model | : Range Rover III - LM |
| Motor inhoud | : 4.3l V8 210kW |
| Buisdiameter | : 60mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : final silencer exit right/left - 2x115x85mm Typee 32 right/left |
| Eindstuk uitvoering | : 2x115x85 type 32 |
| Keuring | : ECE-certification |
| Opmerking 1 | : Towing hook has to be removed |
| Opmerking 3 | : including accessories for assembly |
| Prijs incl. BTW | : 1576,05 |
1





