JA060003-461, Jaguar XK8 Typ QEV/ QDV 4.0l 209/267kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Jaguar |
| Model | : XK8 (QEV) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Artikelnummer | : JA060003-461 |
| Past op model | : Jaguar XK8 Typ QEV/ QDV |
| Motor inhoud | : 4.0l 209/267kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1113,41 |
1





