JA044003-367, Jaguar XJ 3.5l 190kW 4.2l 219/291kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links 63,5m Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Jaguar |
| Model | : XJ (N3) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Artikelnummer | : JA044003-367 |
| Past op model | : Jaguar XJ |
| Motor inhoud | : 3.5l 190kW 4.2l 219/291kW |
| Buisdiameter | : 63,5m Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 33 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 33 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1215,08 |
1





