JA080004-132, Jaguar XF CC9 4.2l 306kW, Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 16 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Jaguar |
| Model | : XF (CC9) |
| Bouwjaar | : 03/2008-04/2015 |
| Artikelnummer | : JA080004-132 |
| Past op model | : Jaguar XF CC9 |
| Motor inhoud | : 4.2l 306kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 1372,68 |
1





