HY160005-130, Hyundai ix35 1.6l 99kW 2.0l 120kW 1.7l D 85kW 2.0l D 100/135kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 2x80mm Type 16 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : ix35 (LM) |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Artikelnummer | : HY160005-130 |
| Past op model | : Hyundai ix35 |
| Motor inhoud | : 1.6l 99kW 2.0l 120kW 1.7l D 85kW 2.0l D 100/135kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 2x80mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x80 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Achterbumper moet aangepast worden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





