HY140023-685, Hyundai i30 Turbo - CW 1.6l 137kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 27 rechts/links 60,3mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, EG-Gutachten (eitragungsfrei)
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : i30 (GD) |
| Bouwjaar | : 11/2011- |
| Artikelnummer | : HY140023-685 |
| Past op model | : Hyundai i30 Turbo - CW |
| Motor inhoud | : 1.6l 137kW |
| Buisdiameter | : 60,3mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 27 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 27 |
| Keuring | : EG-Gutachten (eitragungsfrei) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 798,19 |
1





