HY190001-671, Hyundai i10 - PA 1.1l 49kW, Einddemper met eindstuk 145x65mm Type 59 40mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : i10 (PA) |
| Bouwjaar | : 02/2008- |
| Artikelnummer | : HY190001-671 |
| Past op model | : Hyundai i10 - PA |
| Motor inhoud | : 1.1l 49kW |
| Buisdiameter | : 40mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 145x65mm Type 59 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 145x65 Typ 59 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





