HY150005-052, Hyundai Tucson - JM 2.7l 129kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Tucson (JM) |
| Bouwjaar | : 07/2004- |
| Artikelnummer | : HY150005-052 |
| Past op model | : Hyundai Tucson - JM |
| Motor inhoud | : 2.7l 129kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Wenn Fahrzeug originale Endohre hat, mussen diese entfernt werden |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 803,28 |
1





