HY122000-052, Hyundai Santa Fe 4x4 - DM 2.2l D 145kW, Endrohrsystem rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Santa Fe III (DM) |
| Bouwjaar | : 09/2012- |
| Artikelnummer | : HY122000-052 |
| Past op model | : Hyundai Santa Fe 4x4 - DM |
| Motor inhoud | : 2.2l D 145kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Endrohrsystem rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 1 | : Passend fur FOX- oder Original-Endschalldampfer - Nicht verbaubar bei Modellen mit Ersatzrad |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





