HY072023-052, Hyundai Coupe Typ GK Facelift 1.6l 77/79kW 2.0l 100/102/105kW 2.7l 123kW, Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links 63,5mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Coupe (GK) |
| Bouwjaar | : 11/2001- |
| Artikelnummer | : HY072023-052 |
| Past op model | : Hyundai Coupe Typ GK Facelift |
| Motor inhoud | : 1.6l 77/79kW 2.0l 100/102/105kW 2.7l 123kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 2x90mm Type 12 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x90 Typ 12 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 843,95 |
1





