HY022003-593, Hyundai Accent - MC 1.4l 71kW 1.6l 82kW 1.5l D 81kW, Einddemper met uitgang rechts/links - 135x80mm Type 53 rechts/links 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Accent (MC) |
| Bouwjaar | : 07/2006- |
| Artikelnummer | : HY022003-593 |
| Past op model | : Hyundai Accent - MC |
| Motor inhoud | : 1.4l 71kW 1.6l 82kW 1.5l D 81kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 135x80mm Type 53 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 135x80 Typ 53 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 605 |
1





