HO070001-071, Honda Integra Type R Typ DC2 1.8l 140kW (DC2), Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Teilegutachten (eintragungspflichtig)
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Integra Type-R (DC2) |
| Bouwjaar | : 01/1998- |
| Artikelnummer | : HO070001-071 |
| Past op model | : Honda Integra Type R Typ DC2 |
| Motor inhoud | : 1.8l 140kW (DC2) |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Teilegutachten (eintragungspflichtig) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





