HO013111-071, Honda Civic VI Aerodeck MC2 1.8l 124kW, Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, EG Gutachten (eintragungsfrei)
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Artikelnummer | : HO013111-071 |
| Past op model | : Honda Civic VI Aerodeck MC2 |
| Motor inhoud | : 1.8l 124kW |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : EG Gutachten (eintragungsfrei) |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





