HO011101-071, Honda Civic IV Typ EJ9 Coupe 1.4l 55kW (EJ9), Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Artikelnummer | : HO011101-071 |
| Past op model | : Honda Civic IV Typ EJ9 Coupe |
| Motor inhoud | : 1.4l 55kW (EJ9) |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 498,23 |
1





