HO011102-068, Honda Civic V Typ EJ9 Coupe 1.4l 55kW (EJ9), Einddemper met eindstuk 2x76mm Type 13 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Artikelnummer | : HO011102-068 |
| Past op model | : Honda Civic V Typ EJ9 Coupe |
| Motor inhoud | : 1.4l 55kW (EJ9) |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 2x76mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 2x76 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 528,73 |
1





