HO011031-071, Honda CRX III 1.6l 118kW (EG2) 1.6l 92kW (EH6), Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 55mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : CRX III (EG2/EH6) |
| Bouwjaar | : 03/1992-12/1998 |
| Artikelnummer | : HO011031-071 |
| Past op model | : Honda CRX III |
| Motor inhoud | : 1.6l 118kW (EG2) 1.6l 92kW (EH6) |
| Buisdiameter | : 55mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 1x90mm Type 13 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x90 Typ 13 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 503,32 |
1





