HO043013-133, Honda Accord VII Typ CM1 Tourer 2.0l 114kW (CM1), Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links 63,5mm/ 2x50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CL7/ CL9 / CN1) |
| Bouwjaar | : 02/2003-05/2008 |
| Artikelnummer | : HO043013-133 |
| Past op model | : Honda Accord VII Typ CM1 Tourer |
| Motor inhoud | : 2.0l 114kW (CM1) |
| Buisdiameter | : 63,5mm/ 2x50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met uitgang rechts/links - 1x100mm Type 16 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 1x100 Typ 16 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 910,04 |
1





