FO160013-461, Ford S-Max 2.0l 146/149/176kW, Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links 63,5mm/ 2x 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : S-max I (WA6) |
| Bouwjaar | : 06/2006-01/2015 |
| Artikelnummer | : FO160013-461 |
| Past op model | : Ford S-Max |
| Motor inhoud | : 2.0l 146/149/176kW |
| Buisdiameter | : 63,5mm/ 2x 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper rechts/links - 115x85mm Type 38 rechts/links |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 115x85 Typ 38 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 864,29 |
1





