FO041002-593, Ford Mondeo Tunier Typ BWY 1.8l 81/92kW 2.0l 107kW, Einddemper met eindstuk 135x80mm Type 53 50mm Buisdiameter Geheel RVS, Absortie demper, mooie diepe sound, Met E-keur
Product specificaties:
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| Bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Artikelnummer | : FO041002-593 |
| Past op model | : Ford Mondeo Tunier Typ BWY |
| Motor inhoud | : 1.8l 81/92kW 2.0l 107kW |
| Buisdiameter | : 50mm Buisdiameter |
| Materiaal | : Geheel RVS |
| Product omschrijving | : Einddemper met eindstuk 135x80mm Type 53 |
| Demping principe | : Absortie demper, mooie diepe sound |
| Eindstuk uitvoering | : 135x80 Typ 53 |
| Keuring | : Met E-keur |
| Opmerking 3 | : Inclusief montagemateriaal , Hoogglans gepolijste RVS eindstukken |
| Prijs incl. BTW | : 559,24 |
1





